Martin Šonka letí do Ostravy

Krásný letní den, milí přátelé a fanoušci Martina Šonky.

Je to už čtvrt roku, kdy ve Zlíně proběhla vernisáž fotografické výstavy a beseda s názvem "Můj let do nebes". Spousta z vás se na tuto akci z kapacitních důvodů či s ohledem na zvolený termín, nemohla dostavit. Proto jsme se společně s moderátorem zlínské akce, panem Jakubem Štefkem, rozhodli na toto setkání s Martine Šonkou navázat a uspořádat obdobnou akci, tentokrát s názvem "Martin Šonka letí do Ostravy!"

Ta by se měla uskutečnit na podzim, přesný termín bude stanovený až po upřesnění možností hlavních aktérů a dle změny z letního na zimní letový řád - konat se totiž bude v prostorách odletové haly Letiště Ostrava / Ostrava Airport. Hosté budou tentokrát dva, a to autor knihy o Martinu Šonkovi, novinář Robert Sára, a společně s ním samozřejmě  pan pilot, letecký šoumen a mistr ČR, Evropy i světa Martin Šonka. 

Vytvořil jsem pro Vás speciální Facebookový profil, kde budou průběžně umisťovány nejdůležitější informace a aktuality pořádané akce.

Pevně věřím, že Vás tato akce už nyní zajímá, budete se jí chtít zúčastnit, a v případě dotazů, Vám rádi poradíme a poskytneme bližší informace. Děkuji předem za Vaši zpětnou vazbu.

S pozdravem
 Jan SvobodaFotografická soutěž

Než si společně vyslechneme rozhovor a odpovědi obou pánů a vystojíme si frontu na podpisy, připravili jsme pro vás soutěž. Tou je fotografická soutěž s námětem Martin Šonka a jeho létání.

Pravidla fotografické soutěže na Facebooku

1.) Organizátorem soutěže je správce Facebookového účtu s názvem Martin Šonka letí do Ostravy.
Což je i název event marketingové akce jenž proběhne na podzim letošního roku v prostorách odletové haly letiště Leoše Janáčka v Ostravě Mošnově.
Adresa účtu je https://www.facebook.com/profile.php?id=100093131654244 

2.) Účastník posílá fotografie formou zpráv do Messengeru výše uvedeného Facebookového účtu.
Je možné zaslat maximálně 3 fotografie od jednoho účastníka.
Velikost fotografie musí být minimálně 2 MB, maximálně 5 MB.
Rozlišení minimálně 300 DPI.

Obsahem soutěžních snímků by měla být osoba pilota pana Martina Šonky, kterou účastník soutěže pořídil na různých leteckých show pořádaných v tomto kalendářním roce.

Soutěž bude probíhat v následujících kategoriích:
- kategorie : Fotografie pořízena mobilním telefonem.
- kategorie : Fotografie pořízena kompaktem.
- kategorie : Fotografie pořízena zrcadlovkou.

3.) Soutěž potrvá od 1. července do 1. listopadu 2023.
Hlasování bude probíhat průběžně ze strany veřejnosti, kdy organizátor soutěže vytvoří na daném Facebookovém profilu sekce jednotlivých kategorií.
Do nich bude průběžně doplňovat zaslané fotografie, vždy se jménem příslušného autora.
Veřejnost hlasuje prostřednictvím tzv. emotikonu 👍 palce nahoru.

Následně v termínu od 1. října do 1. listopadu 2023 bude hlasovat odborná porota.

Vždy budou v kategorii vybrány tři nejlépe hodnocené snímky.

4.) Vítězné fotografie z každé kategorie se souhlasem autora budou vytisknuty a následně je vystavíme v prostorách Letiště Leoše Janáčka v Ostravě Mošnově.

5.) Autoři jednotlivých vítězných fotografií obdrží od organizátora soutěže věcné ceny, které poskytnou partneři akce. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.

6.) Odesláním fotky do soutěže účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem

7.) Účastník uděluje zasláním fotografie do soutěže organizátorovi časově neomezenou bezúplatnou nevýhradní licenci k užití zaslaných fotografií bez územního omezení, a to všemi zákonem dovolenými způsoby užití díla, zejména formou uveřejnění na webu organizátora, sociálních sítích, otištěním na tiskových a propagačních materiálech organizátora. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v tiskových materiálech a na sociálních sítích organizátora.

8.) Účastník soutěže odpovídá za to, že zasláním fotografie do soutěže a jejím zveřejněním nebudou porušena práva třetích osob, zejména že nebude zasaženo do práv autorských třetích osob.

9.) Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.

10.) Organizátor soutěže má právo kdykoliv danou soutěž bez udání důvodů zrušit.

Ve Zlíně dne 25. června 2023