01/2021 - Test e-shopu MSFC

10.03.2021

Milí fanoušci a příznivci MSFC,

rád bych Vám touto cestou sdělil, že jsem na webu MSFC začali testovat nový e-shop. Co v něm najdete? V současné době jsem nasadil produkty z kategorie Textil Pánský, Dámský a Dětský. V jednotlivých kategoriích jsou trička klasické a pro dámy a slečny je kategorie více rozvinutá. Pro pány a děti jsou k dispozici trička Basic a Fantasy (sportovní dres) a pro dámy jsou k dispozici mimo triček Basic a Fantasy, také tričko Pure, které vyniká svou elegancí a jako novinku jsem přidal tílko Triumph. 

Ale to není vše. Do e-shopu budu postupně přidávat i další druhy textilu, různé doplňky s logem MSFC a také různé reklamní předměty našeho fanclubu. Momentálně máme k dispozici reklamní předměty ze dřeva, jako bloky, stojánky nebo trhací bločky s logem, anebo sklo s vygravírovaným logem. 

To vše a spoustu dalších produktů různých druhů budeme postupně přidávat. Textil bude mít výšivku a potisk formou sítotisku, což je oproti minulosti kvalitnější, sportovní trička (dresovina) bude mít i nadále sublimační tisk loga. Momentálně chystáme i další trička pro všechny kategorie, batohy anebo tašky pro dámy a slečny. Je toho opravdu dost, co můžeme mít k dispozici, ale o tom Vás všechny budu informovat a ptát se i na facebook MSFC. 

Závěrem bych Vás rád požádal o schovívavost, udělat fotky produktů s logem můžeme, až se nám otevřou obchody, hlavně s textilem. Potřebujeme si zapůjčit figurínu pro nafocení. Prozatím musím dát jen ilustrativní foto. Děkuji za pochopení.

Zdraví Pavel Carbol, správce MSFC