LEGENDY NEBES 2024 budou (a Martin snad také)

21.08.2023

Pokud i vás zklamalo chladné a deštivé počasí, které provázelo první ročník akce LEGENDY NEBES na letišti v Hradci Králové, pak právě pro vás máme už dnes dobrou zprávu.

Pořadatelé už stanovili termín příštího leteckého dne, a to v termínu 2. - 3. srpna 2024. Pozorný čtenář ji už určitě všiml, že akce bude místo jednoho hned dva dny, v pátek a v sobotu. Program ale nebude stejný, což mnozí jistě uvítají, pro jiné (např. spottery) to ale bude nevýhoda. S tím souvisí i to, že u letiště bude zřízený kemp, kde bude možnost přespat ve svých stanech nebo jen tak, pod širákem. Program je zatím v počátcích přípravy, ale pořadatelé už avizují, že se bude jednat o posun k mezinárodní akci s rozsáhlou leteckou denní i noční show. Současně slibují i mnoho dalších novinek, které budou průběžně zveřejňovat.

Program Martina Šonky na příští rok se už také připravuje, ale je v něm stále hodně neznámých, spíše nejistých. Ale myslíme, že do Hradce Martin opět zavítá a tentokrát pod modrou oblohou se představí tak, jak ho známe a obdivujeme. 

Takže kdy už víme a na ostatní se můžeme těšit.