03/2021 - E-shop MSFC v provozu

07.06.2021

Milí přátelé MSFC,

velmi rádi Vám oznamujeme, že dnem 7.6.2021 jsme opět spustili e-shop MSFC. E-shop jsme rozdělili na 4 kategorie, a to Kolekce pánská, Kolekce dámská, Kolekce dětská a Doplňkový sortiment. 

Dovolte mi nyní trochu odbočit a seznámit Vás z pozice správce webu a e-shopu s novou verzi, která přichází v tzv. PROFI licenci. Předem určitě poděkuji těm, kteří se na přechodu z licence Standard na licenci PROFI svou spoluúčasti podíleli. Jmenovitě to jsou Tomáš Hrodek, Pavel Hon, Zdeněk Kovářík a Martin Paldus. Věřím, že se těmto lidem budeme moci brzy odměnit Slevovým kupónem.

Ale teď bych Vás rád jako správce webu a e-shopu seznámil, jak na e-shopu nakupovat. Jak jsem již výše psal, jsou zde 4 kategorie, které Vás mají pohodlně přesměrovat k produktům v dané kategorii. 

Kategorie:

  • Kolekce Pánská - obsahuje produkty jako trička, tílka, dresy, polokošile, kraťasy, šortky apod.
  • Kolekce Dámská - obsahuje také produkty jako trička, tílka, dresy, polokošile anebo elegantní šaty či sukně a kraťasy 2v1 apod.
  • Kolekce Dětská - obsahuje produkty jako trička, tílka, polokošile, mikiny, šortky apod.
  • Doplňkový sortiment - zde najdete čepice, kšiltovky, batohy, tašky anebo předměty ze dřeva či sklo pivní, na víno apod.

U všech textilních produktů je jednotná barva bílá, daná přímo Martinem Šonkou, kde je umístěné logo MSFC. Potisk loga provádíme formou sítotisku či sublimace, polokošile a kšiltovky mají výšivku. Produkty ze dřeva a skla mají logo vygravírované. 

Věříme, že se Vám nabídka bude líbit. Samozřejmě, že sortiment bude přibývat, ale základy už běží. Také se těšíme na Vaší zpětnou vazbu a návrhy, co byste rádi ještě v e-shopu MSFC do budoucna viděli.

Pavel a Lenka Carbolovi, správci MSFC